SVB Lidbondentoernooi op 2 mei van start

 

Lidbondentoernooi SVB

Paramarobo, 28 april 2015 - Op zaterdag 02 mei 2015 wordt een aanvang gemaakt met het 10e SURIBET LIDBONDEN TOERNOOI van de SVB. SURIBET is de hoofdsponsor van dit toernooi.

De officiele opening vindt plaats in het Meerzorg stadion. Om 16.00u komen tegen elkaar uit de kampioen van Meerzorg Naw Jawaan en de semikampioen van Albina genaamd Compleet.

18 Lidbonden doen aan dit toernooi mee en zijn verdeeld in 5 regio’s te weten:

Regio Oost:

Deelnemende Bonden en Clubs

Poule A                                                                  Poule B                                               

Kampioen Albina

FC Albina

Semi kampioen Albina

Compleet

Kampioen Commewijne

Toronto

Kampioen Meerzorg

Naw Jawaan

Semi kampioen Meerzorg

JVV

Sem kamp. Commewijne

Lokomotief

Semi kamp.Moengo

OSV

Kampioen Moengo

TOK

Regio Zuid

Deelnemende Bonden en Clubs

Poule C                                                             Poule D

Kampioen Para

OSV

Kampioen Domburg

Arsenal

Kampioen Brokopondo

Real Cicero

Semi kampioen Brokopondo

Tahitie

Semi kampioen Domburg

Jong Indo

Semi kampioen Para

Paraguay

Regio Noord

Deelnemende bonden en clubs

Poule E                                                                     Poule F

Kampioen NGVB

Flora

Kampioen KSB

Sophia

Semi kampioen KSB

Real Spartaan

Semi kampioen NGVB

Saamaka

Semi kampioen SVCB

De Rest

Kampioen SVCB

Inter Vlijt

Regio Midden:

Deelnemende Bonden en Clubs

Poule G                                                                    Poule H

.Kampioen LSO

SVW

Kampioen WSO

Pontbuiten

Semi kampioen WSO

Sunny Point

Semi kampioen LSO

SCV

Kampioen LSB

Flamingo

Kampioen SOLO

Amardeep

Semi kampioen SOLO

Randjiet Boys

Semi kampioen LSB

Sea Boys

 

Regio West

Deelnemende Bonden en Clubs

Poule I                                                             Poule J

Kampioen Saramacca

Paigham

Semi kampioen Saramacca

Inter Boskamp

Semi kampioen Coronie

Wi Moksi

Kampioen Coronie

Real Coronie

Semi kampioen Nickerie

Santos

Kampioen Nickerie

De Ster

Kampioen Wageningen

De Ster

Semi kampioen Wageningen

Tuna

Het schema voor het komend weekeinde:Regio Oost

Pl.

Team A

 

Team B

Datum

Tijd

Locatie

Uitslag

A

Naw Jawaan

 

Compleet

Za.02 mei

16.00u

Meerzorg

 

B

JVV

 

FC Albina

Zo.03 mei

16.30u

Meerzorg

 

B

Lokomotief

 

TOK

Zo.03 mei

15.00u

Commewijne

 

A

Toronto

 

OSV

Zo.03 mei

17.00u

Commewijne

 

Regio Zuid

D

Tahitie

 

Paraguay

Za.02 mei

16.30u

Brokopondo

 

C

Real Cicero

 

OSV

Zo.03 mei

16.30u

Brokopondo

 

Regio Noord

E

Real Spartaan

 

De Rest

Zo.03 mei

11.00u

KSB

 

F

Sophia

 

Inter Vlijt

Zo.03 mei

13.00u

KSB

 

Regio Midden

H

SVW

 

Flamingo

Zo.03 mei

16.00u

LSO

 

G

SCV

 

Sea Boys

Di.05 mei

20.00u

LSO

 

G

Sunny Point

 

Randjiet Boys

Zo.03 mei

12.00u

WSO

 

H

Pontbuiten

 

Amardeep

Zo.03 mei

16.30u

WSO

 

Regio West

J

Inter Boskamp

 

Real Coronie

Za.02 mei

16.30u

Saramacca

 

I

Paigham

 

Wi Moksi

Zo.03 mei

16.30u

Saramacca

 

I

Santos

 

De Ster(Wag)

Za.02 mei

16.30u

Nickerie

 

J

De Ster(Nick)

 

Tuna

Zo.03 mei

16.30u

Nickerie

 

Het Competitie systeem:

De eerste ronde:

De nr .1 en 2 van elke poule kwalificeren zich voor de halve finale.

De halve finale:

Binnen de regio komen de nummers 1 en 2 kruiselings tegen elkaar uit b.v.Nr.1 poule A tegen de nr.2.poule B. Deze wedstrijden worden op uit en thuis basis gespeeld. Na deze wedstrijden gaan de clubs met het beste resultaat naar de finale ronde.

De finaleronde:

Deze bestaat uit 10 clubs verdeeld in 2 poules van 5 clubs.In elke poule wordt een eenronde competitie afgewerkt.De nr.1 van beide poules promoveren naar de eerste klasse SVB , en de 2 nummers 2 spelen een beslissingswedstrijd om de 3e plaats. De 3e plaats speelt 2 promotie / degradatie wedstrijden tegen de nr.10 van de eerste klasse.

Dit toernooi begint op 02 mei en eindigt op 18 juli 2015.

De historie van dit toernooi:

De SVB begon in 1973 met het Randdistricten toernooi en in 1979 met het interdistricten toernooi.

In 2006 zijn deze 2 toernooien samengetrokken onder de naam van het Lidbonden toernooi.

Het doel van dit toernooi is om ons topvoetbal te decentraliseren.

Een overzicht van de kampioenen en semi kampioenen van het Lidbonden toernooi vanaf 2006 en de nummers 3 die zijn gepromoveerd via de promotie / degradatie wedstrijden:

Jaar

Kampioen

Lidbond

Huidige status

S.Kampioen

Lidbond

Huidige status

Nr3

Lidbond

Huidige status

2006

PSV

NVB

NVB

Tammenga

KSB

Onbekend

     

2007

Eendracht

LSO

LSO

Fortuna’75

LSB

Onbekend

     

2008

De Ster

LSB

Onbekend

The Brothers

CSB

Onbekend

PSV

NVB

NVB

2009

Inter Rica

Moengo

Onbekend

Tammenga

KSB

Onbekend

Peto

Moengo

Moengo

2010

Boma Star

LSB

Hoofdkl.

Fortuna

SSB

SSB

R.Saramacca

SSB

SSB

2011

Acoconut

BSB

1e klasse

Santos

NVB

NVB

     

2012

Caravan

LSO

1e kl

Papatam

ABS

1e kl.

Botopasie

NGVB

Hoofdkl.

2013

West Utd

CSB

1e kl

Deva Boys

MSB

1e kl

     

2014

J. Rambaan

LSB

1e kl

Nishan 42

MSB

1e kl

PVV

NGVB

1e kl.

De clubs die vanaf 2006 zijn gepromoveerd hebben The Brothers , Boma Star en Botopasie de hoofdklasse bereikt.

Info: SVB

 

 

U bevindt zich hier: Home Sport Voetbal SVB Lidbondentoernooi op 2 mei van start

© 2012 |  Websitebeheer | Beheerpaneel
Website ontwikkeld door XI WebDesign 2012